Sayın Müşterimiz,

Siparişiniz için teşekkür ederiz. İyigün Mobilya olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. İşte siparişinizin teslimatı ve takibi hakkında önemli bilgiler:

Teslimat Bilgileri:

Teslimatlar Ankara İçi Ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Online Siparişler 2 aşamada ilerler.

1- Siparişinizin teslim Süresi Siparişiniz Onaylandıktan Sonra Ürün Sayfasında Görüntülenen Teslimat Süresi İçerisinde Tamamlanır ve Tarafınıza Bilgi Sms’i gönderilir.
2- Sitede sunulan diğer ürünlerden farklı olan Kampanya dahilindeki Ürünlerimizin Teslimat Süreleri Ürün Ek Bilgi Kutusunda Yer Almaktaktadır.

Sipariş Onayı: Siparişiniz onaylandığında, e-posta yoluyla bir sipariş onayı alacaksınız. Bu e-posta, siparişinizin detaylarını içerir.

Hazırlık Bildirimi: Siparişiniz hazırlandığında, bir bildirim alacaksınız. Bu bildirimde, ürünlerinizin sevkiyat için hazır olduğu belirtilir.

Kargo Bilgisi: Ürünleriniz kargoya verildiğinde, bir kargo takip numarası içeren bir e-posta alacaksınız. Bu numara ile kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz.

Teslimat Bildirimi: Kargonuz teslim edildiğinde, bir teslimat bildirimi alacaksınız. Bu bildirimde, teslimat tarihi ve saati belirtilecektir.

Not: Teslimat sırasında, lütfen ürünleri teslim almadan önce ambalajları kontrol ediniz. Herhangi bir hasar durumunda, kargo görevlisine tutanak tutturarak bize bildiriniz.

Herhangi bir sorunuz veya ek bilgi talebiniz için müşteri hizmetlerimize 0312 376 66 66 veya info@iyigunmobilya.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

İyigün Mobilya olarak, keyifli alışveriş deneyiminizi en üst düzeye çıkarmak için buradayız. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.